Najwyższa pora na zmianę nawyków i wprowadzenie diety!

  • by Admin
  • 24 sierpnia

W dzisiejszych czasach dietetyk zajmuje się racjonalnym i zbilansowanym żywieniem, czyli dostarczającym wszystkich niezbędnych składników odżywczych zarówno w przypadku osób zdrowych, jak i chorych. Walka ze zbędnymi kilogramami to wyzwanie, które z uwagi na siedzący tryb życia i nieodpowiednie odżywianie musi podejmować coraz więcej osób. Wiele badań potwierdza, że tylko połączenie aktywności fizycznej z dobrze skomponowana dietą pozwoli w sposób prawidłowy zredukować wagę. Dieta i aktywność ruchowa muszą iść w parze, aby uzyskać możliwie najlepsze rezultaty w trakcie walki ze zbędnymi kilogramami. Skonsultuj się z naszym trenerem - dietetykiem i zamów spersonalizowaną dietę, dzięki której zmienisz swoje nawyki żywieniowe oraz pomoże ci ona w procesie tracenia zbędnych kilogramów.

Cennik usług dietetycznych

Konsultacja dietetyczna

70 zł

Indywidualny Plan Żywieniowy

150 zł

Konsultacja + korekta IPŻ

100 zł

Każdy opracowany przez nas jadłospis:

Jest w 100% indywidualny. Po przeprowadzeniu wywiadu żywieniowego uwzględniam w nim wszystkie preferencje klienta, tak aby dieta, którą będzie stosował była dopasowana do niego, a nie na odwrót, jest odpowiednio zbilansowany pod kątem mikro i makroskładników, tak aby był całkowicie bezpieczny dla zdrowia klienta, ma gramatury produktów podane w miarach domowych np. łyżka, kubek, sztuka lub w przypadku mięsa, ryb i makaronów - w gramach, jest w postaci przejrzystej tabelki z szybkimi i łatwymi do przygotowania potrawami oraz opisami ich przygotowania krok po kroku. Produkty uwzględnione w diecie są dostępne w każdym większym sklepie spożywczym, zawiera wskazówki dotyczące jego stosowania i indywidualne zalecenia.

Zapraszamy na: ● Konsultacje dietetyczne, obejmujące: - konsultacja żywieniowa oraz wywiad z pacjentem - badanie składu ciała i omówienie wyników - zlecenie badań labolatoryjnych - opracowanie diety wraz z jej omówieniem ● Indywidualne programy żywieniowe (diety redukcyjne, sportowe i zdrowotne) ● Plany treningowe

Moniuszki 11
95-200 Pabianice

  • 665858085
  • 504164873